/Files/images/konsultpunkt/Малишеваі.png

Майстер-клас "Пальчиковий живопис"

Для перегляду відео перейдіть за посиланням wym-1605882275317

Майстер.Шановні батьки! Пропонуємо вам разом з дітьми виконати малюнки за допомогою пальчиків.

Для роботи нам знадобляться: гуашеві фарби синього, червоного, жовтого, зеленого кольорів, аркуші паперу з заготовленим фоном, серветки та трішки фантазії.

Спочатку ми пограємося з нашими пальчиками.

Пальчикова гра «Пальчики танцюють»

Щоб нам добре малювати,
Треба пальці розім’яти/Files/images/konsultpunkt/діти малюютьi.jpg
Підуть пальці у танок,
Щоб потішити діток.

Різнокольорові ляпки

За допомогою пальчиків будемо малювати ляпки; червоні, зелені, сині, жовті.

Казки про Ляпку

«Як Ляпка хмарки рахувала»

Якось Ляпка вийшла на прогулянку і побачила на небі хмарки. Вони бігли по небу, як кучеряві ягнички. Раптом хмаринки-ягнички заплакали: «Крап - крап - крап». Плакали-плакали й наплакали цілу калюжу. Що це? Дощик! Давай намалюємо спочатку багато крапельок у хмарках-ягничках. А потім покажемо, як крапельки із хмаринок падають вниз.

«Як ляпка в калюжі пірнала»

Хмаринки все бігли і бігли. Дощик усе крапав і крапав. І накрапав глибоку калюжу. Велику – превелику! Ляпка зраділа й покликала свою подружку - Жабку-скрекотушку. І стали вони в калюжі пірнати, поки калюжа не висохла. Допоможемо їм, намалюємо калюжу – глибоку, широку. Нехай купаються далі!

«Як ляпка з метеликом подружилася»

Закінчився дощ. Ляпка побігла на галявину. А там світить сонечко, метелики танцюють. Ляпка розвеселилася. Й стала метеликів доганяти. Стрибала-стрибала, не може догнати – метелики високо! Сіла вона й заплакала. А метелики кажуть: «Не намагайся нас зловити, краще давай дружити!». А ми з тобою прикрасимо крильця метеликів.

Шаблони для ляпок

/Files/images/konsultpunkt/20201113_183505.jpg /Files/images/konsultpunkt/20201113_183616.jpg /Files/images/konsultpunkt/20201115_141251.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 134

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.