За матеріалами сайту "Білопільськарайонна державна адміністрація" wym-1419672928652

«ЗІРОЧЦІ» - 50

/Files/photogallery/1871/SAM_6297.JPG

На урочистості з нагоди ювілею в дошкільний навчальний заклад завітали керівництво району, вихователі-ветерани та батьки

На початку заходу вихованці садочка продемонстрували присутнім концертну програму, а ведуча заходу розповіла історію закладу.

Далі з вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Юрій ГЕДЕРИМ. Посадовець подякувавколективу закладу за непомірний труд, терпіння, мудрість і мужність.

«За півстоліття з цих стін вийшло десятки поколінь. Саме тут свої перші знання отримували люди, які сьогодні є поважними та відомими діячами, як у нашому районі, нашій області, так і в Україні та навіть за її межами, - зазначив очільник району. - Саме у садочку формується особистість, тут дітямпрививають любов до батьківщини, вчать спілкуватися з однолітками і дорослими, пізнати самого себе, ознайомлюють з літерами, математичними, образотворчими і іншими навичками, які так необхідні в житті дитини».

Посадовець наголосив, що заклад працює за фізкультурно-оздоровчим спрямуванням: «Дуже добре, що працівники прививають дітям любов до спорту з самого малечку. Саме на цьому наголошує Президент України та ставить перед нами завдання: залучити якомога більше дітей, молоді до занять фізкультурою та спортом. Нині у нашому районі велика увага приділяється розвитку фізкультури, спорту, популяризації здорового способу життя. Для цього створюються всі необхідні умови: будуються 3 нові майданчики з синтетичним покриттям, збільшується кількість спортивних гуртків та секцій, спортивно-масових заходів, придбаються новий інвентар та спортивна форма. У навчальних закладах району введено урок футболу. У Білопіллі створено філію обласного футбольного центру «Барса».

Юрій Гедерим зазначив, що виховання всебічно розвинутої особистості з перших років життя є основою успішного розвитку країни. Якісний розвиток дошкільної освіти сприяє повноцінній підготовці до навчання у школі, а також надає батькам можливість реалізувати своє право на працю. Нині, на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, влада приділяє значну увагу розвитку дошкільної освіти на та задоволенню потреб юних громадян у якісній і доступній освіті. Проводиться значна робота щодо розширення мережі дошкільних навчальних закладів, що дасть можливість забезпечити місцями 85% дошкільнят та відповідатиме європейським стандартам. Реалізація цієї мети можлива шляхом створення нових дошкільних установ, відкриття додаткових груп в існуючих установах, повернення в систему дошкільної освіти будівель дитсадків, які використовуються не за призначенням.

Очільник району констатував, що протягом трьох років у районі вдалося досягти стійкого покращення ситуації з питань створення закладів, що надають послуги у галузі дошкільної освіти. Реорганізовано Ворожбянську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів №4 у навчально-виховний комплекс. Відкрито додаткові групи у Білопільському № 4 Ворожбянському № 1 навчально-виховних комплексах. У Рижівському навчально-виховному комплексі: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад введена посада вихователя дошкільної групи, у Жовтневому дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Веселка» – посаду соціального педагога. Таким чином, дошкільну освіту здобувають: від 0 до 6 років – 2500 дітей, від 3 до 6 років – 1481 дітей. Слід зазначити, що у 2013 році контингент дошкільних навчальних закладів збільшився на 102 вихованця. Загалом дошкільним вихованням охоплено 72,8% дошкільнят віком від 1 до 6 років та 98% віком від 3 до 6 років.

Керівник району повідомив, що у майбутньому робота з виконання соціальних ініціатив Президента України в районі буде продовжуватися. Основний курс розвитку дошкілля на Білопільщині буде спрямований на забезпечення доступу кожної дитини у дитсадки.

На завершення Юрій Гедерим побажав всім щастя, здоров’я, достатку та добробуту.

До привітань приєдналися голова Білопільської районної ради Василь КУБРАК, виконуюча обов’язки голови Білопільської міської ради Надія ЗУБКО, начальник відділу освіти Білопільської районної державної адміністрації Іван ОКСЕНЕНКО.

/Files/photogallery/1871/SAM_6248.JPG

За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток національної освіти, високу професійну майстерність, вагомі досягнення у справі виховання дітей дошкільного віку грамотою Білопільської районної державної адміністрації було нагороджено вихователя-методиста Білопільського дошкільного навчального закладу «Зірочка» - Любов БАБЕНКО.

/Files/photogallery/1871/SAM_6243.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 268

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.