ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

1 жовтня 1963 року закінчилося будівництво нового дитячого садка №2 „Зірочка” у місті Білопілля по вулиці Карла Лібкнехта будинок 32.

Наказом по райвно відкриття дитячого садка призначено на 1 січня 1964 року.

Ясла-садок розрахований на 6 вікових груп. Колектив закладу налічував 25 чоловік. Перший набір дітей склав 100 чоловік. Педагогічні кадри та завідуюча призначені районним відділом народної освіти. Обслуговуючий персонал приймався на роботу на конкурсній основі за рішенням комісії, організованій у міськраді.

Колектив ясла-садка №2 „Зірочка” очолила завідуюча Сохнишева Ліна Яківна.

Навесні 1964 року продовжувалися роботи по устаткуванню та обладнанню території новозбудованого дитсадка. Ввійшов у дію плескальний басейн. За допомогою батьків вихованців був посаджений фруктовий сад. За підтримкою райкому комсомолу організований суботник, на якому працювали працівники закладу, батьки та комсомольці міста.


/Files/images/IMG_0082.jpg

Фруктовий сад, якому вже більше 40 років і сьогодні дарує дошкільникам смачні плоди яблунь, вишень, абрикос, а влітку створює зелений оазис та затишок.

Основним напрямком роботи ясла-садка було здійснення трудового виховання дошкільників, інтернаціонального та патріотичного.
/Files/images/IMG_0044.jpg

Працювала кімната трудового виховання, обладнана устаткуванням та матеріалами для столярної справи. Дітей навчали кулінарному мистецтву.
/Files/images/IMG_0030.jpg

Цікаво та змістовно проходили свята та розваги на теми: „П’ятнадцять республік, п'ятнадцять сестер”, „Ми – діти жовтня”, „9 Травня – світлий день”, „Свято миру і праці” та ін.

/Files/images/IMG_0024.jpg

Ясла-садок №2 „Зірочка” був опорним у районі. На базі дитсадка проходили методичні об'єднання, семінари, конкурси. Завідуюча дитсадком Сохнишева Ліна Яковлівна була керівником методичного об'єднання дошкільних працівників району з 1967 по 1973 роки.

З кожним роком популярність дитсадка „Зірочка” зростає, кількість дітей збільшується. В 1979 р. кількість дітей зросла з 100 чоловік до 180. Постає необхідність у добудові приміщення.

/Files/images/IMG_0008.jpg

1981 р. добудований і став до дії новий корпус приміщення. Заклад розрахований на 12 вікових груп. Кількість дітей зросла до 380 чоловік.

У 1985 році дитячий садок очолила Середа Антоніна Дмитрівна. Людина дисциплінована, вимоглива як до себе, так і до членів колективу. Вміла організувати колектив, сприяла створенню сприятливих умов для навчання і виховання дітей.

/Files/images/IMG_0007.jpg

1988 р. керівником ясла-садка „Зірочка” призначена Козачонок Світлана Миколаївна.

Маючи великий творчий потенціал, направляла роботу педагогів у творче русло, сприяла впровадженню у навчально-виховний процес новітніх досягнень педагогіки і психології.

Так, під її керівництвом у закладі була організована творча група вихователів по впровадженню у практику роботи методику навчання дітей читанню М. Зайцева, новітню методику з фізичного виховання М. Єфименка та ін.

З педагогічними кадрами проводилися нетрадиційні форми роботи: конкурсні ігри „Що? Де? Коли?”, „Брейн-ринг”, конкурси „Кращий за професією”, „Ну-мо, дівчата” та ін., що сприяло активізації педагогів, покращенню якості навчально-виховного процесу.

/Files/images/IMG_0032.jpg

З 1993 року дошкільний навчальний заклад „Зірочка” очолювала завідуюча Приходько Надія Іванівна. Дошкільний заклад мав 10 вікових груп, які відвідували 240 дітей. Колектив дитячого садка складав 57 чоловік. У закладі працювало 16 вихователів, вихователь-методист, психолог, логопед, 2 музичні керівники, 2 медичні сестри, вихователь з фізвиховання.

Робота дошкільного закладу у 90-х спрямована на забезпечення повноцінного фізичного та психічного здоров’я дошкільників, підвищення якості навчально- виховного процесу, підготовку дітей до активного суспільно-корисного життя та навчання у школі.

/Files/images/IMG_0050.jpg

Педагогічним колективом закладу створюються умови для успішного здійснення навчально-виховного процесу, зорієнтованого на особистий підхід до дитини.

/Files/images/IMG_0059.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 707

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.