НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

Заклад проатестований у 2007 році з рівнем освітньої діяльності - "високий".

/Files/images/IMG_0002_NEW.jpg

Заклад нагороджений дипломом ІІІ ступеня у обласному огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах області у 2008-2009 навчальному році.

/Files/images/загруженное.png

Заклад нагороджений дипломом «За кращу організацію краєзнавчо-туристичної роботи в літній період» за підсумками обласного етапу-конкурсу «На кращу організацію роботи дошкільних навчальних закладів влітку», 2011 рік.

/Files/images/IMG_0001_NEW.jpg

Заклад занесений до обласної мережі Шкіл сприяння здоров’ю у 2012 році.

/Files/images/IMG_0003_NEW_0001.jpg

У 2014р. занесений на районну Дошку пошани «Педагогічна гордість Білопільщини».

/Files/images/IMG_00042_NEW.jpg

У 2016 році нагороджений дипломом Департаменту освіти і накуи Сумської ОДА за цікаве забезпечення зовнішніх екологічних осередків в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю-огляду "Калейдоскоп педагогічних ідей з екологічного виховання дошкільників".

/Files/images/IMG_0112.jpg

Вихователь закладу Селешок Наталія Вікторівна отримала диплом Департаменту освіти і накуи Сумської ОДА за використання авторської казки як засобу розвитку творчої особистості в обласній виставці-огляді кращих методичних розробок педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів у 2016 році.

/Files/images/IMG_0113.jpg

У 2017 році нагароджено інструктора з фізкультури Опанасенко Тетяну Русланівну за зайняте ІІІ місце в обласній виставці-огляді кращих методичних розробок педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів.

/Files/images/fnansi/IMG.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 529

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.