МЕРЕЖА ГУРТКІВ НА 2021-2022 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
Спрямування | Назва гуртка | Керівник | Група, (вік дітей) | Кількість дітей | Дні проведення | Час |
естетичного | «Вітаю, театре» | Друзєва О.В., музичний керівник | Групи середнього віку №1, №2. | 12 | п’ятниця | 15.40 |
інтелектуального | «Юні мислителі» | ЗубареваЮ.Г., вихователь | Група старшого віку (6-й рік життя) № 1 | 10 | вівторок | 15.40 |
\ | «У країні математики» | Котенко І.О., вихователь | Група старшого віку (6-й рік життя) №2 | 12 | п’ятниця | 15.40 |
«Чудо шашки» | Щербак О.Б., вихователь | Група старшого віку (6-й рік життя) № 3 | 14 | понеділок | 15.40 | |
валеологічного | «Абетка здоров’я» | Селешок Н.В. вихователь | Група середнього віку № 1 | 12 | понеділок | 16.00 |
«Здоров’ятко» | Шульга А.М. вихователь | Група середнього віку № 2 | 8 | середа | 16.00 | |
гуманітарного | Англійська мова | НіколаєнкоА.О. керівник гуртка Білопільського ЦДЮТ | Група старшого віку (6-й рік життя) №1 | 10 | вівторок п’ятниця | 15.30 15.30 |
Група старшого віку (6-й рік життя) №2 | 14 | вівторок п’ятниця | 16.10 16.10 | |||
фізкультурно-спортивного | «Футбол» | Опанасенко Т.Р. інструктор з фізкультури | Група старшого віку №1, №2, №3 (6-й рік життя) | 10 | понеділок | 15.40 15.40 |
Всього дітей | 102 |
МЕРЕЖА ГУРТКІВ НА 2020-2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
Спрямування | Назва гуртка | Керівник | Група, (вік дітей) | Кількість дітей | Дні проведення | Час |
Естетичного гра | «Дивограй» (гра на музичних інструментах) | Друзєва О.В. музичний керівник | Групи молодшого віку (5 – й року життя) №1, №2, №3 | 12 | п’ятниця | 15.40 |
Валеологічного | «Абетка здоров’я» | Дроздова Н.А., вихователь | Група старшого віку (6-й рік життя) № 3 | 10 | вівторок | 15.40 |
«Здоров’ятко | Зубарева Ю.Г., вихователь | Група молодшого віку (5-й рік життя) №1 | 12 | п’ятниця | 15.40 | |
Інтелектуального | «Чудо шашки» | Сема Н.В., вихователь | Група старшого віку (6-й рік життя) № 2 | 14 | понеділок | 15.40 |
Гуманітарного | «Соняшник» (національно патріотичне виховання) | Подобрій С.Д., вихователь | Група старшого віку (6-й рік життя )№ 1 | 12 | понеділок | 16.00 |
«Калинка» (національно патріотичне виховання) | Гончаренко М.М. вихователь | Група молодшого віку (5-й рік життя) № 2 | 8 | середа | 16.00 | |
Англійська мова | Ніколаєнко А.О. керівник гуртка Білопільського ЦДЮТ | Група молодшого віку (5-й рік життя) №1 | 12 | понеділок четвер | 15.30 15.30 | |
Група молодшого віку (5-й рік життя) №2 | 15 | понеділок четвер | 16.10 16.10 | |||
Група молодшого віку (5-й рік життя) №3 | 14 | понеділок четвер | 16.40 16.40 |
Мережа гуртків на 2017-2018 навчальний рік
Спрямування | Назва гуртка | Керівник | Група, (вік дітей) | Кількість дітей | Дні проведення | Час |
Естетичного гра на дитячих музичних інструментах | «Веселі нотки» | Тютюнник О.Ю. музичний керівник | Групи старшого віку №1, №2 (6-й рік життя) | 12 | середа | 16.00 |
вокальний | «Дзвіночок» | Крупська В.С. музичний керівник | Групи молодшого віку №1, №2 (5-й рік життя) | 6 | четвер | 16.30 |
хореографічний | «Водограй» | Максименко І.А. хореограф | Група старшого віку №1, №2 (6-й рік життя) | 12 | п’ятниця | 15.30 |
образотворчої діяльності | «Кольорові долоньки» | Сибірка Л.В. вихователь | Група старшого віку №2 (6-й рік життя) | 12 | п’ятниця | 15.40 |
«Пластилін плюс фантазії» | Селешок Н.В. вихователь | Група молодшого віку № 1 (5-й рік життя) | 8 | понеділок середа | 16.00 16.00 | |
«Орігамі» | Квітко Ю.М. вихователь | Група молодшого віку № 2 (5-й рік життя) | 10 | понеділок середа | 15.40 15.40 | |
театральний | «Юні актори» | Подобрій С.Д. вихователь | Група молодшого віку № 1 (4-й р. життя) | 10 | вівторок четвер | 15.45 15.45 |
Інтелектуального логіко-математичний | «Математичне віконечко» | Сема Н.В. вихователь | Група молодшого віку № 2 (4-й р. життя) | 10 | вівторок п’ятниця | 15.40 15.40 |
«Чомусики» | Гаманенко Ю.О. вихователь | Група молодшого віку № 1 (6-й р. життя) | 10 | п’ятниця | 15.40 | |
«Чудо шашки» | Щербак О.Б. вихователь | 1 – А клас БЗОШ №2 | 12 | четвер | 15.40 | |
Гуманітарного іноземної мови | «Англійська мова» | Ніколаєнко А.О., керівник гуртка ЦДЮТ | Група молодшого віку№1 (5 го рік життя) | 12 | понеділок середа | 15.40 15.40 |
Група молодшого віку№2 (5-й рік життя | 8 | вівторок четвер | 16.05 16.05 | |||
«Англійська мова» | Мащенко Н.В. керівник гуртка ЦДЮТ | Група старшого віку №1 (6-й рік життя) | 13 10 13 10 | понеділок четвер | 15.30 15.55 15.30 15.55 | |
Група старшого віку №2 (6-й рік життя) | 10 10 10 10 | понеділок четвер | 16.25 16.50 16.25 16.50 | |||
«Англійська мова» | Ніколаєнко А.О. керівник гуртка ЦДТЮ | 1- А клас БЗОШ №2 (7-й рік життя) | 13 | понеділок середа | 16.05 16.05 | |
1-Б клас БЗОШ №2 (7-й рік життя) | 12 | вівторок четвер | 15.30 15.30 | |||
Еколого-валеологічного | «Абетка здоров’я» | Дроздова Н.А. вихователь | 1-Б клас БЗОШ №2 (7-й рік життя) | 12 | понеділок середа | 15.30 15.30 |
«Екологічна скринька» | Гузлова Л.В. вихователь | Група старшого віку №1 (6-й рік життя) | 12 | четвер | 15.40 | |
«Екологічна скринька» | Гузлова Л.В. вихователь | Група старшого віку №2 (6-й рік життя) | 12 | четвер | 16.05 | |
Фізкультурно-спортивного | «Футбол» | Опанасенко Т.Р. інструктор з фізкультури | Група старшого віку №1. №2 (6-й рік життя) | 10 | п’ятниця | 15.40 |
Всього дітей | 279 |
Розклад роботи гуртків Білопільського дошкільного навчального закладу (ясла - садка) «Зірочка» на 2014 – 2015 навчальний рік
Спрямування | Назва гуртка | Керівник П.І.П. | Група, (вік дітей) | Кільк.дітей | Дні проведен. | Час |
Естетичного гра на дитячих музичних інструментах | «Веселі нотки» | Тютюнник О.Ю. музичний керівник | Групи старшого віку №1, №2 (6-й рік життя) | 12 | середа п’ятниця | 16.00 11.30 |
хореографічний | «Струмочок» | Максименко І.А. хореограф | Групи молодшого віку №1, №2 (5-й рік життя) | 10 | понеділок п’ятниця | 11.00 11.00 |
хореографічний | «Водограй» | Максименко І.А. хореограф | Група старшого віку №1, №2 (6-й рік життя) | 12 | понеділок четвер | 11.30 11.00 |
образотворчої діяльності | «Кольорові долоньки» | Дроздова Н.А. вихователь | Група молодшого віку № 1 (5-й рік життя) | 10 | середа | 15.30 15.30 |
образотворчої діяльності | «Пластилін плюс фантазії» | Селешок Н.В. вихователь | Група молодшого віку № 1 (4-й рік життя) | 8 | понеділок середа | 16.00 16.00 |
образотворчої діяльності | «Талановиті пальчики» | Сибірка Л.В. вихователь | Група молодшого віку № 2 (5-й рік життя) | 10 | вівторок п'ятниця | 15.30 15.30 |
образотворчої діяльності | «Умілі руки» | Стешенко Т.В. вихователь | 1 –й А клас БЗОШ №2, (7- й рік життя) | 19 | вівторок п’ятниця | 15.30 15.30 |
Інтелектуального логіко - математичний | «Математичне віконечко» | Квітко Ю.М. вихователь | Група молодшого віку № 1 (4-й р.життя) | 10 | вівторок п’ятниця | 15.30 15.30 |
Гуманітарного навчання читанню | «Вчимося читати» | Подобрій С.Д. вихователь | Група старшого віку № 1 (6-й рік життя) | 12 | понеділок п’ятниця | 16.00 15.30 |
навчання читанню | «Читайлик» | Сема Н.В. вихователь | Група старшого віку № 2 (6- й рік життя) | 12 | понеділок п’ятниця | 15.30 15.30 |
іноземної мови | «Англійська мова» | КалініченкоЮ.Г. керівник гуртка | Група молодшого віку№1 (5 го рік життя) | 12 12 12 12 | вівторок четвер | 10.30 11.00 10.30 11.00 |
Група молодшого віку№2 (5-й рік життя ) | 13 12 13 12 | вівторок четвер | 11.30 11.50 11.30 11.50 | |||
Група старшого віку №1 (6-й рік життя) | 17 18 17 18 | вівторок четвер | 16.00 15.30 16.00 15.30 | |||
Група старшого віку №2 (6-й рік життя) | 17 17 17 17 | вівторок пятниця | 16.30 17.00 16.30 17.00 | |||
«Англійська мова» | Ніколаєнко А.О. керівник гуртка ЦДТЮ | 1- А клас БЗОШ №2 (7-й рік життя) | 10 10 10 10 | понеділок середа | 15.30 16.00 15.30 16.00 | |
1-Б клас БЗОШ №2 (7-й рік життя) | 12 | вівторок четвер | 15.30 15.30 | |||
народознавчий | «Калинонька» | Бугайова І.О. керівник гуртка | Група молодшого віку№1 (5-й рік життя ) | 15 15 | понеділок п’ятниця | 10.30 10.30 |
Бугайова І.О. керівник гуртка | Група молодшого віку№2 (5-й рік життя ) | 25 | понеділок п’ятниця | 11.00 11.00 | ||
Бугайова І.О. керівник гуртка | Група старшого віку №1 (6-й р. життя) | 15 | понеділок середа | 15.30 15.30 | ||
Бугайова І.О. керівник гуртка | Група старшого віку №2 (6-й рік життя) | 15 | понеділок середа | 16.00 16.00 | ||
Еколого-валеологічного | «Абетка здоров’я» | Глущенко Л.В. вихователь | 1-Б клас БЗОШ №2 (7-й рік життя) | 12 | вівторок четвер | 15.30 15.30 |
«Екологічна скринька» | Гузлова Л.В. вихователь | Група старшого віку №2 (6-й рік життя) | 12 | середа | 15.30 | |
«Екологічна скринька» | Гузлова Л.В. вихователь | Група старшого віку №2 (6-й рік життя) | 12 | середа | 16.00 | |
Фізкультурно спортивного | «Футбол» | Опанасенко Т.Р. інструктор з фізкультури | Група старшого віку №1. №2 (6-й рік життя) | 10 | п’ятниця | 15.30 |
Коментарi